ERGEN DEKORASYON
İnşaat Turizm San. ve Ticaret Ltd. Şti.

Tepe Mutfak Türkiye'de mutfak ve banyo dekorasyonu alanında en yüksek kapasiteye ve en ileri üretim teknolojisine sahiptir. Yeni yönetim ve yeni hizmet anlayışı ile ölçüden montaja Mimar denetiminde ve bilgisayar ortamında hazırlanan mutfak-banyo dizaynları ile sizlere hizmet vermektedir..

Tepe Mutfak için yurt dışında özel olarak hazırlanan kapak deseni ve kendi standartları içerisinde pastel ve süper parlak renklerle üretilen renk kombinasyonuna uygun ürünler üretilmekte, kalitenin yanı sıra estetiğin de önemi vurgulanmaktadır.

Tepe Mutfak tarafından apart oteller ve villalar için hazırlanan şık, zarif, fonksiyonel mutfaklar ihtiyaç sahiplerinin sorunlarını en iyi şekilde çözüyor.

  Tepe Mutfak Standart Ürünleri :
A- Mutfak
Gövdeler: 18 mm.'lik 1.kalite bej suntalam kullanılarak üretilmiştir. Ön cumbaları 1 mm.'lik pvc ile kaplı olup gövde montajı vidasız çektirmeli (minifix) sistemle donatılmıştır.
Kapaklar:
1-) MDF üzeri ithal SUPERFLEX Melamin folyo kaplamalı çerçevelidir. Kapakların ortası, 6 mm.'lik ithal MDF üzerine boyalı tabladan oluşmaktadır.
2- İthal Highgloss (Süper parlak) kapak. Bu kapakların 4 kenarı da 3 mm. pvc kaplıdır. Kapakların önyüzleri koruyucu kaplı olup,montaj bitiminde çıkarılmaktadır.
3- 4 farklı renk ve desende melamin kaplı yonga levhadan hazırlanan kapaklardır. Bu kapakların da 4 kenarı  3 mm. pvc kaplıdır.
4- MDF üzeri mat lake tatbik edilen kapaklar
Çekmece: Ürünlerimizin tamamında ithal kasa ve raylı sistem kullanılmaktadır.
Menteşe: Kapaklarımızda, ithal çelik tas menteşe kullanılmaktadır.
Tac+Işık Bantları: Kapaklara uygun renklerde ve pvc kaplı sistem
Tezgah : 30 mm. Sunta üzerine Formica Laminat kaplı, ön kısmı Postform’dur.
Süpürgelik: Tezgah laminatı ile aynı renktedir. Laminatın ithal alüminyum profile montajı ile oluşturulmaktadır.
B-Banyo:   Her türlü projeye uygun ve mutfaklarda kullanılan kapaklarla tamamlanabilen banyo dolapları standart ürünlerimizdendir.
Başka mutfaklara TEPE' den bakın......

ERGEN DEKORASYON
İnşaat, Turizm San. ve Ticaret Ltd. Şti.
Atatürk Cad. No: 142/A
ALANYA

           

Tel. : 0-242- 519 39 49
0-242- 519 39 50
Fax : 0-242- 519 39 51
          

tepemutfak@brillant.com.tr
                 

Banyo Hacimlerinde
ölçü problemini ortadan kaldıran set banyo takımları, kapak çeşit zenginliği ile her zevke uygun tasarımlar sunmaktadır.